O nas

Naszą hodowlę prowadzę wraz z mężem Pawłem, mieszkamy w małej miejscowości na północy Polski. Psy towarzyszyły nam od dziecięcych lat. Męża przyjacielem był cudowny owczarek niemiecki -Ares, a moim niewielka suczka mieszańca – Kropka. Tak naprawdę od niej wszystko się zaczęło, a marzenie o hodowli i pracy z psami jest ze mną od 7 roku życia.

Będąc już małżeństwem i mając dzieci postanowiliśmy pokazać naszym pociechom, jak wspaniałymi istotami są psy. I tak oto w 2015 roku zagościła u nas suczka rasy owczarek szetlandzki. Mała, ruda, z ogromnym temperamentem. Kocha wszystko i wszystkich, uwielbia zabawy z dziećmi, jest cierpliwa, lubi każdą formę zabawy – piłkę, sztuczki, spacery. Jest doskonałym stróżem, naszego domu. Trzy lata później podjęliśmy decyzję o kolejnym psie, długo zastanawialiśmy się, czy kolejny shelti czy inną rasę. Nasze serca skradły bordery. Uwielbiamy je za to, jak oddane są dla ludzi, jak pracują. Tak o to mamy LeeLoo. Ta czarno-biała dziewczynka w lipcu 2018 przewróciła nasz świat do góry nogami. Wiedzieliśmy, że to jest to. To z nią odkrywamy sporty kynologiczne, jeździmy na pasienie owiec i na wystawy.

Nasz zespół

Ja – Magdalena – główny pomysłodawca, z głową pełną pomysłów realizuje swoje marzenia

Mąż Paweł – moje wsparcie techniczne od wszystkiego.

Starsza córka - uwielbia psy, chętnie się szkoli i pracuje z psami. Na jej pomoc mogę zawsze liczyć

Młodsza córka – po prostu zwierzoholiczka – właścicielka dwóch cudownych szynszyli, uratowanych z fermy. Marzy by być weterynarzem, niezmiennie od kilku lat.

Nasza wizja hodowlana

Dążymy do tego, aby nasze psy były przede wszystkim zdrowe, piękne i miały cudowny charakter. Są pod stałą opieką weterynaryjną, wykonujemy badania zalecane dla rasy. Cały czas pogłębiamy swoją wiedzę z zakresu hodowli, szkolenia psów, uczestniczymy w seminariach kynologicznych.

Osiągnięcia i szkolenia

Szkolenie handlingowe - organizowane przez Związek Kynologiczny w Polsce  

Szkolenia z zakresu podstawowego posłuszeństwa – w ZKwP i lokalnych psich szkółkach

Seminaria z pasienia z Martą Chmiel

Kurs dla hodowców psów rasowych - ZKwP odział Piaseczno

Seminarium frisbee z Martą Harężą

 

Z Pogodnego Wzgórza

Z miłości do psów

Media społecznościowe